TR EN

Kalite Yaklaşımı

Müşteriyi tüm süreçlerinin odağına koyan ve dolayısıyla kaliteden ödün vermeme ilkesini benimseyen Altınyağ, üretimini üstün kalite standartları çerçevesinde sürdürüyor.

Altınyağ’ın ürünleri, çağdaş donanımlı akredite kalite kontrol laboratuvarında rutubet, kül, kalori, karbon, sülfür, uçucu madde vb. temel özelliklerin analizleri yapılıyor. Yasal hükümlere ve mevzuata uygun, müşterinin taleplerini tam anlamıyla karşılayan bir üretim için kalite yaklaşımı ve standartlarını tüm çalışanları ile birlikte kurum kültürünün önemli bir parçası olarak benimsemiş olan Altınyağ, sahip olduğu tüm kaynaklarını mükemmelliğe erişmek için sürekli canlı tutarken, en iyi hizmet için bütün gücünü seferber ediyor.

Altınyağ ürünlerini önceden belirlenmiş standartlar ve spesifikasyonlara göre üretirken, üretimin farklı aşamalarında ayrı kalite analizleri uyguluyor. Böylece her aşamada kalite kontrol ilkelerinin tam anlamıyla yerine getirildiği onaylanarak bir sonraki adıma geçiliyor. Hammadde girişi, üretim süreçleri ve sevkiyat öncesi tekrarlanan analizler; kaliteden ödün vermemenin yanı sıra çevresel etkileri en aza indirgeme misyonuyla yürütülüyor.