TR EN

Yönetim

 

 

İsim

Görev

Mehmed Nureddin Çevik Yönetim Kurulu Başkanı

Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş.. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmed Nureddin Çevik bununla birlikte, Altınyağ Biodizel Petrol Ürünleri Enerji Üretim A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı'dır.

 

Mehmet Dikkaya Yönetim Kurulu Başkan Vekili

Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği yanında Genel Müdürlük görevini de üstlenen Mehmet Dikkaya Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve Ticari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nde doktorasını tamamladı. Turizm ve Tanıtma Bakanlığı’na bağlı olarak, sırasıyla Planlama, Çeşme Turizm Müdürlüğü, Madrid Turizm Ataşesi görevlerinin ardından, Oruçoğlu Yağ Sanayi A.Ş. ve Yonca Gıda Sanayi A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı, Agrikom Gıda Tarım Ltd. Şti. Genel Müdür olarak görev aldı. Mehmet Dikkaya İngilizce, Fransızca ve İspanyolca bilmektedir.

Erdem Yıldız Genel Müdür

Şerif Yaltırık Genel Müdür Yardımcısı

Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Şerif Yaltırık, iş yaşamına 1998 yılında başlamıştır. Öncesinde Navy, Akbank, Cargill, Petrol Ofisi, Bunge firmalarında görev alan Yaltırık, alım satım, risk yönetimi, finansal planlama alanlarında deneyim kazanmıştır. Son olarak Tiryaki Agro firmasında direktör olarak görev almıştır.

TED koleji ile başlayan eğitim hayatını, Ortadoğu Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümü ve Saint Louis Üniversitesi Finans MBA ile tamamlamıştır.

SPK, IMKB, NYSE, NASD ve NASAA lisansları bulunan Yaltırık, 2015 Şubat itibari ile Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş.'de Risk ve Ticaretten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmaktadır.